Menu

Day: December 4, 2020

Humb betejën me Covid-19 një nga themeluesit e KASH.

Tiranë, 4 Dhjetor 2020 KASH njofton me dhimbje të thellë lajmin e hidhur se njëri nga bashkëthemeluesit e tij, Ambasador Marko Bello, u nda nga jeta pas një beteje të fortë me Covid -19. KASH i shpreh ngushëllimet më të thella familjes Bello, miqve dhe kolegëve me të cilët Marko ndau ditët e përkushtimit të […]

Read More